Teklifler

Teklifler

 

Daha önceden kaydetmiş olduğunuz firmalara teklif göndermek için teklif ekle butonuna basarak

3 adımdan oluşan teklif ekleme ekranına ulaşabilirsiniz.

 

1.Adım;

Teklif adı, teklif yapılan kontak, teklifin yapıldığı tarih, ilgili kullanıcı, gibi alanları seçtikten sonra daha önce oluşturmuş olduğunuz teklif şablonu(*)’nu seçerek 2. adıma geçebilirsiniz,

1

 

 

2.Adım;

Teklifinizi ürün girmeden yapmak isterseniz “elle” seçeneğini tıklayarak direct olarak fiyat girerek sadece fiyat içeriğinden oluşan teklifinizi yapabilirsiniz.

2

 

Teklif içeriğinde olmasını istediğiniz ürünleri bu ekrandan “ürün seçerek” alanına tıklayarak daha önceden sisteme kaydettiğiniz ürünlerden seçebilirsiniz. Ürünü seçtikten sonra şablonunuzda görmek istemediğiniz alanları yanındaki tik’i seçerek kaldırabilirsiniz. ( Örn. İndirim oranı)

3.Adım;

Teklifinizin sonuna teklife özel açıklamalarınızı yapacağınız açıklama alanı bulunmaktadır. Bu ekranda yazdığınız açıklamalar teklifinizin altında açıklama alanında gözükecektir.

3

 

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra “kaydet” butonuna basarak kaydettiğinizde teklifin, ilgili kontakla ilişkilendirilir.

 

Kaydet butonuna bastıktan sonra karşınıza gelen ekrandan “gönder” seçeneği ile kontağınıza e-mail olarak gönderebilir ya da pdf olarak kaydet diyerek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Yine burada bulunan “satışa çevir” butonuyla teklifinizi satışa çevirebilir ve kontağınızın bakiyesine işlenmesini sağlayabilirsiniz.